Obsługa prawna

Usługi

Zakres usługi

Każdy z elementów procesu inwestycyjnego regulowany jest przez wiele przepisów, a skutki popełnionych błędów mogą ciągnąć się latami. Czy wiesz, że nabywcy przysługuje pięcioletni okres rękojmi na wady związane z robotami budowlanymi?

Doradzamy w zakresie tworzenia i negocjacji umów – z wykonawcami, z architektami, a przede wszystkim z klientami. Podpowiemy Ci, co powinno się znaleźć w umowie, aby była ona dla Ciebie bezpieczna i zwrócimy Ci uwagę, jeśli znajdziemy w niej coś, co mogłoby odbić się negatywnie na finansach inwestycji i spowodować zwiększenie zakresu odpowiedzialności. Pomagamy w procesie tworzenia każdej z umów krok po kroku. W wyniku 20-letniego doświadczenia wiemy, jak niewiele trzeba, aby umowa stała się źródłem problemów i roszczeń stron. Jesteśmy od tego, aby nie dopuścić do trudnych sytuacji związanych z niepoprawnie sporządzonymi dokumentami.

Udana i przynosząca zyski inwestycja zaczyna się od właściwie stworzonej formy prawnej dla przedsięwzięcia oraz poprawnego przygotowania pakietu umów.