O nas

Zespół


Mariusz Pokrzywa

1

Mariusz Pokrzywa Prezes Zarządu firmy Doctor Q BUD, jest absolwentem Wydziału Elektroniki i Automatyki Przemysłowej Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Pierwszą Firmę produkującą urządzenia elektroniki przemysłowej i elementy osprzętu komputerowego założył w roku 1989. Założył też i prowadził wiele firm związanych zarówno z branżą elektroniczną, komputerową, samochodową jak i budowlaną. Od 1997 roku razem ze swoim Partnerem Biznesowym Andrzejem Wójcikiem prowadził, a obecne samodzielnie prowadzi  Krakowską firmę deweloperską Doctor Q BUD. Zrealizowali razem ponad trzydzieści inwestycji na terenie Krakowa i Zakopanego. Mariusz Pokrzywa prowadził też  konsultacje przy kilkudziesięciu innych.

Mariusz Pokrzywa specjalizuje się w przygotowaniu inwestycji, zarówno pod względem technicznym, jak i organizacyjno - prawno - finansowym. Prowadzi też specjalistyczne szkolenia. Jest członkiem Rotary i BNI. Mariusz Pokrzywa ma 58 lat i prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Z pośród wielu pasji, które realizuje, najważniejszymi są lotnictwo, żeglarstwo i szermierka. Szczególnie w tej ostatniej odnosi wiele sukcesów zarówno w Polsce jak i za granicą.


Kamil Lipiński

2

Doświadczony handlowiec i menadżer, swoje pierwsze kroki w sprzedaży stawiał w towarzystwie ubezpieczeń majątkowych gdzie wielokrotnie był nagradzany za ponadprzeciętne wyniki. Czując potrzebę doskonalenia zawodowego w 2011r. związał się z branżą nieruchomości. Od tamtej pory praca stała się jego pasją dającą ogromną satysfakcje.

Prowadził sprzedaż wielu projektów deweloperskich w segmencie mieszkaniowym, jest dokładnym obserwatorem i analitykiem rynku nieruchomości. W Doctor q consulting jest odpowiedzialny za opiniowanie projektów pod kątem ich możliwości sprzedażowych, a także organizowanie i prowadzenie działów marketingu i sprzedaży inwestycji.

Prywatnie mąż i tata dwóch wspaniałych synów. Wolne chwile najchętniej spędza w gronie rodziny i przyjaciół. Poza nieruchomościami, jego pasją są dawne europejskie sztuki walki i gdy tylko czas na to pozwala to wykorzystuje go na sali treningowej z mieczem w dłoni. 


Roksana Lipińska

3

Posiada ponad 10 –letnie doświadczenie w sprzedaży. Swoją przygodę rozpoczęła w znanym towarzystwie ubezpieczeń, jednak nieustanna chęć zwiększania swoich kompetencji zawodowych poprowadziła ją w kierunku nieruchomości. Ta decyzja okazała się być kluczowa i szybko praca stała się jej pasją. Wraz ze wspólnikiem wprowadziła na krakowski rynek ogólnopolską sieć Freedom Nieruchomości.

Roksana Lipińska z pełnym zaangażowaniem prowadzi klientów indywidualnych przez cały proces zakupu nieruchomości. Dzięki wrodzonej empatii łatwo dostrzega potrzeby osób, którym towarzyszy.Wszytko po to aby zaproponować im najlepsze rozwiązania. Te najlepsze to takie, które pozwalają cieszyć z zakupionej nieruchomości przez długie lata.

Prywatnie Roksana jest szczęśliwa żoną i mamą dwójki urwisów. Po pracy odpoczywa w ciepłym zaciszu domu i wesołym harmidrze swoich pociech. Uwielbia jeździć konno. Mocno nastawiona na rozwój osobisty i zawodowy, nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności.